Doplňky

AC-Lock 400

Climative AC-Lock 400
Těsnění oken pro přenosné klimatizace - 4m. Nepostradatelné pro správnou instalaci výfukové hadice horkého vzduchu u přenosných klimatizací. Pro všechny typy oken.

AC-IR1

Climative AC-IR1
Ovladač WiFi pro zařízení ovládaná dálkovým ovladačem. Vhodný pro jakýkoliv klimatizační přístroj. Umístěný v místnosti funguje jako jakýkoliv dálkový ovladač ovládaný aplikací na smartphonu.
Soubory ke stažení

AC-IR1 TH

Climative AC-IR1 TH
Ovladač WiFi pro zařízení ovládaná dálkovým ovladačem. Pasuje na jakýkoliv klimatizátor. Umístěný v místnosti funguje jako jakýkoliv dálkový ovladač ovládaný aplikací na smartphonu.
Soubory ke stažení

AC-IR TH LCD

Climative AC-IR TH LCD
Ovladač WiFi pro zařízení ovládaná dálkovým ovladačem. Pasuje na jakýkoliv klimatizátor. Umístěný v místnosti funguje jako jakýkoliv dálkový ovladač ovládaný aplikací na smartphonu.. Aktuální parametry jsou viditelné v aplikaci i na displeji ovladače.
Soubory ke stažení

AC-TH16 LCD

Climative AC-TH16 LCD
WiFi senzor s vestavěným teploměrem a hygrometrem. Pomocí WiFi senzoru můžete sledovat teplotu a vlhkost v místnosti. Podsvícený displej aktivovaný senzorem přiblížení. Aktuální parametry jsou viditelné v aplikaci i na displeji.
Soubory ke stažení

AC-S16 LCD

Climative AC-S16 LCD
WiFi kontroler s vestavěným teploměrem a hygrometrem. Pomocí WiFi kontroleru můžete sledovat teplotu a vlhkost v místnosti a také ovládat klimatizaci. Podsvícený displej aktivovaný senzorem přiblížení. Aktuální parametry jsou viditelné v aplikaci i na displeji.
Soubory ke stažení

AC-Lock 400 2H

Climative AC-Lock 400 2H
Těsnění okna pro dvě trubky k přenosným klimatizacím - 4m. Nezbytné pro správnou instalaci výfukových trubek horkého vzduchu u přenosných klimatizací. Textilní těsnění pro nakloněná okna připevněné pomocí pásky.
Soubory ke stažení

AC-Lock 400 R

Climative AC-Lock 400 R
Těsnění střešního okna pro přenosné klimatizace - 4m. Zabraňuje pronikání vzduchu zvenčí a úniku teplého vzduchu. Textilní těsnění pro nakloněná okna připevněné pomocí pásky.
Soubory ke stažení

AC-Lock 600 2H

Climative AC-Lock 600 2H
Těsnění balkonové pro dvě trubky k přenosným klimatizacím - 6m. Neproniká vzduch zvenčí a neuniká teplý vzduch z zařízení. Textilní těsnění pro balkonová okna připevněné pomocí pásky.
Soubory ke stažení

AC-Lock 600

Climative AC-Lock 600
Těsnění balkonové pro přenosné klimatizace - 6m. Zabraňuje vstupu vzduchu zvenčí a zároveň neumožňuje únik teplého vzduchu z vnitřku zařízení. Rychlé připevnění a odstranění.
Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Aplikace Smart Life
Smart Life Google Play Smart Life Apple Store

Přenosné klimatizace

Axiální ventilátory

Elektrické a plynové topení

Domácí odvlhčovače

Stavební vysoušeče vzduchu

Příslušenství k přenosným klimatizacím

AC-IR-1 TH

AC-IR TH LCD

AC-TH16 LCD

AC-S16 LCD

AC-LOCK 400

AC-Lock 400 R

AC-LOCK 400 2H

AC-LOCK 600

AC-LOCK 600 2H